Operácia Ples

Ilustračný obrázok

17. apríla 2015 sa v internáte Pedagogickej a sociálnej akadémie uskutočnil prvý Študentský ples s podtitulom Operácia Ples. Celá udalosť sa niesla v štýle Jamesa Bonda, ktorý naše mestečko spolu s agentkou Slečnou M dokonca osobne navštívil pri príležitosti tejto veľkolepej udalosti. Agenti hostí sprevádzali celým večerom.
Prvého plesu sa zúčastnilo viac ako sto mladých ľudí z nášho mesta a okolia. Bol pre nich pripravený zaujímavý program, chutné občerstvenie, tombola s mnohými výnimočnými cenami, ktoré na ples Mestskému parlamentu mladých venovali viacerí štedrí sponzori. Nechýbal ani úvodný valčík v štýle Jamesa Bonda, ktorý si aj u mladých vyslúžil veľa pozornosti a záujmu.
Po celý večer hral plesajúcim do tanca DJ Macko. Ten previedol účastníkov všetkými štýlmi hudby a hral mnohé skladby aj na želanie mladých. V dvoch vstupoch sa odprezentovala a do tanca zahrala aj hudobná skupina talentovaných mladíkov zo Žiliny – The Bluesbeat.
V tombole bolo rozdaných takmer 40 zaujímavých cien, medzi nimi aj voľné vstupy do SPA & Aquaparku či kina Turiec, konzumácie v reštaurácii, drogéria a ďalšie vecné ceny.
Mestský parlament mladých Turčianske Teplice sa chce týmto poďakovať všetkým sponzorom, spolupracovníkom, spoluorganizátorom a hlavne hosťom, ktorí prejavili záujem a podporili túto udalosť v našom meste.

Zozbierali sme aj pár reakcií účastníkov:
„Bolo to fantastické! S kamarátmi sme sa super zabavili, kapela bol senzačná, no hlavné je to, že sa konečne v Tepliciach niečo deje!“
„Bola to pre mňa zaujímavá skúsenosť a určite chcem, aby sa zopakovala. SBS-kári chránili a bránili na 120%, DJ aj kapela hrali podľa môjho vkusu, pohostenie naplnilo moje bruško a fotograf vystihol dôležité momenty, vrátane tomboly. CHCEM 2. ROČNÍK!!“
„Bolo fakt super, užil som si to.“
Diana Musová,členka MPM Turčianske Teplice